Instalované technologie

Lakovací linka Galatek

Průběžná lakovací linka pro práškové lakování, vhodná pro lakování velkých serií zboží, průjezdný profil 2 x 1 m. Max. délka lakovaného dílce cca 9 m. Linka se skládá z následujících technologických celků: lakovací kabina Nordson, vybavená automatickými lakovacími pistolemi Nordson (2x3 pistole statika), cyklonovým odlučovačem s možností recyklace barvy a ruční lakovací pistoli Nordson Encore pro ruční korekci barvy nebo ruční aplikace, vypalovací pec Galatek, vyhřívaná plynovým hořákem o výkonu 180kW, technologie ohřevu se vzduchovým výměníkem pro snížení objemu nečistot v prostředí, délka pece 25 m, max. telota 230 st.C, podvěsný dopravník o profilu 40x40mm, nosnost 15kg/závěs, 50 kg/m. Nastavitelná rychlost dopravníku 0,3 - 3 m/min.

 

Lakovací linka Elajo 

Průběžná lakovací linka pro práškové lakování, vhodná pro lakování rozměrných a těžkých dílců, celkový průjezdný profil 2 x 1 m. Max. délka lakovaného dílce cca 12 m. V případě nutnosti lze operativně rozšířit průjezdná profil na 2.400 x 1.100 mm při max. délce 5 m. Linka se skládá z následujících technologických celků:  lakovací kabina Nordson, vybavená automatickými lakovacími pistolemi Eurotech (2x3 pistole), odsáváním s možností recyklace barvy a ruční lakovací pistoli Nordson Encore pro ruční korekci barvy. Možná je i výlučně ruční aplikace barvy. Tato je vhodná především pro rozměrné a členité dílce. Vypalovací pec Tomburn, vyhřívaná plynovým hořákem o výkonu 550 kW je vybavena technologií přímého ohřevu s přímým odtahem splodin, délka pece 20m. Max. teplota 250 st. C umožňuje lakovat i dílce ze silnostěnné nebo plné oceli. Podvěsný dopravník o profilu 75x75mm, nosnost 75kg/závěs, 250 kg/m. Nastavitelná rychlost dopravníku 0,5 - 3 m/min. Na dopravníku lze lakovat dílce do jednotkové hmotnosti cca 1 tuna.

 

Pracoviště ručního lakování

Pracoviště ručního lakování je vhodné pro kusové zakázky nebo dílce, jež vzhledem k rozměrům nejsou vhodné pro linky Galatek a Elajo. Zařízení se skládá z následujících technologických celků: lakovací kabina, vybavená odsáváním a ruční lakovací pistolí Nordson Encore,  vypalovací pec Lanemark, vyhřívaná plynovým hořákem o výkonu 117 kW a rozměrech 3.000 x 2200 x 2500 mm.

 

Průběžný tryskač

Zařízení britského výrobce tryskací techniky SES Shotblast, vybavené 4 metacími koly. K tryskání používáme certifikovaný ocelový granulát Erwin Amasteel S170. Max. rozměr tryskaného dílce: 970 mm x 700 mm x 9000 mm. Vhodné pro tryskání velkých objemů profilových ocelových materiálů, svařenců apod. 

 

Ruční tryskací komora

Zařízení slouží pro ruční tryskání dílců. K tryskání běžně používáme certifikovanou ocelovou drť Ervin Amasteel HG40/50. Abrazivum je možné v případě potřeby vyměnit za jinou frakci. Díky použití ostrohranného abraziva je zařízení vhodné i pro mechanické odlakování. Rozměry tryskací komory 5.000 x 2.500 x 2.500 mm.Možno tryskat dílce až do celkové délky 8m.

 

Pracoviště strojního tlakového odmaštění a fosfátování - připravujeme ..

Pracoviště bude sloužit pro odmaštění a fosfátování ocelových dílců pomocí tlakového postřiku. Předpokládáný rozměr dílců cca 5000 x 2300 x 2300 mm. Předpokládaný termín dokončení 2/2017.

Мікрокредит та онлайн позика без дзвінків на карту. Швидке оформлення без перевірок.

Круглосуточный без отказа кредит онлайн без звонков на карту банка в Украине.

Взять кредит онлайн на карточку без отказа и проверок 24/7. В любое время дня и ночи https://credycash.com.ua/.

Деньги наличными, займ онлайн на карту без проверок в Украине. Быстро и без отказа.

Выдаем быстро онлайн кредит на карту без отказа в Украине круглосуточно и без проверок.

Цілодобово позики терміново без перевірок на картку. Мікрокредити без відмови.

Срочный кредит и займ без процентов на карту мгновенно в одной из микрофинансовых компаний.

Получить в России быстрые деньги в займ на кредитную карту или банковский счет.

Como las firmas que Prestamo Express solicitar credito online plata son negocios privados, cuidan mucho de sus clientes

MAPA POBOČEK

mapa

RYCHLÝ KONTAKT

Tomburn CZ s.r.o.
Pražská 49a/1085
67961 Letovice, ČR
tel.: (+420) 517 070 841
email: info@tomburn.cz
www.tomburn.cz

Отримати на картку або готівкою кредит без дзвінків в Україні. Позики без відмови.

Получить без процентов кредит на карту без отказа на банковскую карту в Украине.

Оформляем займ на карту без фото документов и скан копий паспорта.

Como puedes solicitar un prestamos express online en Mexico Todo pasa 100% solicitar prestamo online por Internet.

generic antabuse cost http://www.rxbestpillswithoutrx.com
zoloft cost